Živnostenský rejstřík


Úvodní stránka » Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti


Stránky Živnostenského rejstříku byly uvedeny do provozu s ohledem na přehlednost, použitelnost a přístupnost své funkcionality a textového obsahu a již od svého vzniku respektují požadavky přístupnosti. Forma uveřejněných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti), a splňuje všechna pravidla uveřejněná v příloze této vyhlášky. Pro tvorbu stránek je využíván Metodický pokyn vydaný Ministerstvem vnitra.

Velikost písma je definována v relativních jednotkách a veškerý text lze jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním HTML 4.01 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS).

I přes naši veškerou snahu a vůli je však možné, že se na našem webu nějaká technická chyba vyskytne, pak je možné tuto chybu nahlásit na e-mailovou adresu info@rzp.cz.

V případě, že se domníváte, že v rejstříku je vedena chybná informace o podnikatelském subjektu, obraťte se na obecní živnostenský úřad uvedený na konci výpisu jako úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona.

Děkujeme.Související odkazy

Obchodní rejstřík - hledání | Portál pro podnikatele - BusinessInfo

Ministerstvo průmyslu a obchodu | Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů

Vyvinuto ICZ a.s.